Kessa - rękawica do peelingu Hammam Zobacz większe

Kessa - rękawica do zabiegu Hammam

Nowy

Rękawica Kessa 

Wykonana z wysokiej jakości tkaniny o ziarnistej strukturze. Regeneruje i oczyszcza.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Kessa Glove
Rękawica Kessa do rytualnych zabiegów Hammam

Kessa jest tradycyjną rękawicą służącą do głębokiego oczyszczania skóry z martwego naskórka i wszystkich nieczystości z użyciem czarnego mydła lub glinki Rhassoul w zabiegach pielęgnacyjnych Hammam. Po regenerującym i oczyszczającym masażu z użyciem kessy skóra jest nie tylko jedwabiście gładka, ale przede wszystkim doskonale przygotowana do aplikacji kremów i naturalnych olejów. Wykonana z wysokiej jakości tkaniny o ziarnistej strukturze. Nie farbuje podczas mycia.

Sposób użycia:

Przed użyciem należy namoczyć rękawicę w wodzie dla zmiękczenia włókien. Rękawicę Kessa używamy do masażu całego ciała z wyjątkiem twarzy (do twarzy używamy rękawicy łagodnie peelingującej).

Przed przystąpieniem do masażu Kessa najpierw należy nawilżyć ciało, aby skóra zmiękła i otworzyły się pory, następnie zaaplikować czarne mydło peelingujące Savon noir (naturalny gommage) odczekać kilka minut i delikatnie spłukując przystąpić do masażu wybranych części ciała. Po osuszeniu ciała najlepiej zaaplikować naturalny krem, olej lub balsam. Po taki masażu skóra doskonale wchłania kosmetyki.

Więcej o rytualnych zabiegach Hammam znajdziecie Tutaj

Oceny

Oceń 
2015-11-04

rękawica kosmetyczna Kessa

Doskonale oczyszcza skórę ze złuszczonego naskórka i masuje naskórek. Po nałożeniu kremu nawilżającego czuję się piękniejsza i odświeżona. Super

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Kessa - rękawica do zabiegu Hammam

Kessa - rękawica do zabiegu Hammam

Rękawica Kessa 

Wykonana z wysokiej jakości tkaniny o ziarnistej strukturze. Regeneruje i oczyszcza.

Napisz opinię

Produkty powiązane