Redual + błoto z Morza Martwego Zobacz większe

Redual + błoto z Morza Martwego BingoSpa

Nowy

Maska błotna Redual+ 

  • Oczyczsza i zwęża pory skóry.

  • Złuszcza martwy anskórek.

  • Eliminuje trądzik.

   

Więcej szczegółów

18,00 zł

Więcej informacji

BingoSpa 100 % Natural Mud for Face and Body
100 % naturalne błoto z Morza Martwego Redual+
Maska błotna na twarz i ciało
Waga 150 g.

Redual+ to doskonała maseczka błotna do twarzy i ciała BingoSpa. W 100 % naturalny kosmetyk na bazie Czarnego Błota z Morza Martwego o silnym działaniu odżywczym na skórę. Redual+ BingoSpa jest idealną maseczką zwalczającą trądzik, wykwity skórne wywołane łojem zatykającym pory skóry. Efektywnie złuszcza martwe komóreki naskórka. Usuwanie naskórka to najskuteczniejszy oraz dający szybkie efekty zabieg odmładzający. Błotna maseczka sprawia, że skóra odzyskuje utracony blask, wygląda młodziej, a aplikowane na skórę kosmetyki działają skuteczniej. Nadzwyczaj skuteczna w walce z problemem przetłuszczającej się skóry, niezastąpiona w pielęgnacji cery tłustej i mieszanej.
Redual+ maseczka błotna BingoSpa ma dobroczynny wpływ na pory skóry: odtyka je, ściąga, dezynfekuje, pielęgnuje, oczyszcza, co owocuje zmniejszeniem wydzielania się łoju i zmniejszeniem ryzyka pojawienia się zmian trądzikowych.
Cera tłusta, z rozszerzonymi porami, mająca skłonność do zanieczyszczeń i wągrów, dzięki błotnej maseczce BingoSpa jest wygładzona i oczyszczona.
Maseczka błotna BingoSpa wspomaga leczenie trądziku młodzieńczego,
wyprysków, łojotoku, łuszczycy oraz atopowego zapalenia skóry.

Maska Redual+ BingoSpa to produkt w 100% naturalny, bez dodatków zapachowych i konserwujących.

Sposób użycia:

Kuracja na trądzik:

Przed użyciem dokładnie wymieszać. Pokryć dokładnie oczyszczoną skórę. Pierwszą aplikację należy nałożyć na ok. 2-3 minuty, po czym zmyć ją letnią wodą i zaobserwować reakcję skóry. Zaczerwienienie i lekkie pieczenie jest naturalna reakcją. Następnie aplikować na okres od 4-6 minut. Docelowo maseczki nakłada się na czas 6-12 minut w zależności od indywidualnej tolerancji skóry. Kuracja powinna trwać 5-6 tygodni, po 2 nałożenia maseczki w tygodniu. Omijać okolice oczu.

Złuszczanie:

Opuszkami palców rozprowadzić maskę Redual+ BingoSpa na twarzy. Delikatnymi, kolistymi ruchami masować skórę przez 1-2 minuty, następnie spłukać wodą.

Oceny

Napisz opinię

Redual + błoto z Morza Martwego BingoSpa

Redual + błoto z Morza Martwego BingoSpa

Maska błotna Redual+ 

  • Oczyczsza i zwęża pory skóry.

  • Złuszcza martwy anskórek.

  • Eliminuje trądzik.

   

Napisz opinię

Produkty powiązane