Maska z kompleksem algowym Zobacz większe

Maska z kompleksem algowym BingoSpa

Nowy

Maska błotna z algami 

  • Odmładza skórę.

  • Wygładza zmarszczki.

  • Doskonale oczyszcza.

Więcej szczegółów

9,00 zł

Więcej informacji

BingoSpa Face Mask with Algae Complex
BingoSpa Maska do twarzy - Kompleks algowy
Oczyszczanie i nawilżanie
Waga 120 g.

Maseczka algowa do twarzy BingoSpa zawiera kompleks algowy z pięciu najefektywniejszych alg i kolagen. Algi morskie zawierają proteiny, polisacharydy, polifenole, lipidy, witaminy oraz mikro i makroelementy. Zawierają chlorofil, chinony, fitosterole i poliaminy. Ze względu na zawartość witamin z grupy B, które biorą udział w metabolizmie tłuszczy i białek, algi wykazują zdolność odnowy naskórka. Zawarte w nich witaminy E i C oraz ß-karoten wykazują działanie antyrodnikowe, wzmacniają ściany naczyń, aktywizują procesy zachodzące w skórze, poprawiają koloryt skóry. Algi są cennym źródłem białek, zawierających aminokwasy takie jak: alanina, aspargina, glicyna, lizyna, seryna. Związki te występują w naturalnym czynniku nawilżającym, będącym składnikiem warstwy rogowej i nadającym skórze odpowiednie nawilżenie.
Maseczka BingoSpa stworzona została z ekstraktu alg Ascophyllum, Spirulina, Nori, Laminaria i Morszczyn. Dzięki bogactwu odżywczych i kondycjonujących składników zawartych w algach morskich skóra jest zregenerowana, dotleniona i nawilżona, a zmarszczki wygładzone. Cera nabiera promiennego wyglądu.

Sposób użycia:

Nanieść maseczkę BingoSpa na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu omijając okolice oczu. Pozostawić na ok. 15 minut, po czym zmyć letnią wodą. Dla uzyskania najlepszych efektów stosować 2-3 razy w tygodniu.

Oceny

Napisz opinię

Maska z kompleksem algowym BingoSpa

Maska z kompleksem algowym BingoSpa

Maska błotna z algami 

  • Odmładza skórę.

  • Wygładza zmarszczki.

  • Doskonale oczyszcza.

Napisz opinię

Produkty powiązane