Termogel z kofeiną skuteczne odchudzanie Zobacz większe

Termogel z kofeiną skuteczne odchudzanie BingoSpa

Nowy

Thermogel z kofeiną 

  • Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

  • Usuwa toksyny z organizmu.

  • Zwalcza cellulit.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

38,00 zł

Więcej informacji

BingoSpa Thermogel z kofeiną
Waga 500 g.

Thermogel z kofeiną BingoSpa to preparat przeznaczony do profesjonalnych zabiegów w warunkach domowych i w salonach kosmetycznych. Thermogel zawiera kofeinę oraz wiele innych substancji, które redukują podskórną tkankę tłuszczową. Głównym zadaniem kofeiny jest zapobieganie procesowi tworzenia się tłuszczu w tkance podskórnej oraz likwidacja już istniejącej podskórnej tkanki tłuszczowej. Kofeina przeciwdziała procesowi tworzenia się tłuszczów, prowadzący do odkładania ich w postaci dużych kropli wewnątrz komórki tłuszczowej i zwiększania ich objętości, czego efektem jest przyrost grubości podskórnej tkanki tłuszczowej, skutkujący powstaniem cellulitu. Zapobiega gromadzeniu się tłuszczu poprzez proces rozkładu hydrolitycznego trójglicerydu w tkance tłuszczowej, prowadzący do powstania kwasów tłuszczowych i glicerolu, które uwolnione do krwiobiegu, wychwytywane są przez większość tkanek i zużywane jako paliwo dostarczające energii. Udrożnia naczynia krwionośne. Pierwszy etap cellulitu, niewidoczny gołym okiem, zaczyna się zastojem żylnym i limfatycznym oraz rozszerzeniem naczyń włosowatych. W trakcie następnych etapów zaburzenia krążenia uwydatniają się na skutek ucisku naczyń włosowatych przez komórki tłuszczowe, a następnie w wyniku zniszczenia kolejnych naczyń.

Sposób użycia:

Cienką warstwę THERMOGEL BingoSpa wmasować w skórę w miejscach odkładania się podskórnej tkanki tłuszczowej. Stosować rano i wieczorem. W celu przyśpieszenia działania można owinąć ciało folią kosmetyczną lub spożywczą (czas trwania zabiegu 15-45 min.). Stosować raz dziennie.
Produkt o bardzo silnym działaniu. Przed użyciem należy koniecznie wykonać próbę uczuleniową: niewielką ilość preparatu wmasować w skórę na przedramieniu i pozostawić do następnego dnia, sprawdzić reakcję skóry - lekkie zaczerwienie jest objawem normalnym. Jeśli zaczerwienie nie zniknie po 24 h - preparatu nie stosować.

Preparatu nie powinny stosować:

Dzieci, kobiety w ciąży, osoby uczulone na którykolwiek ze składników (składniki, na które szczególnie należy zwrócić uwagę to: olejek z goździkowca korzennego, olejek cynamonowy, aromat paprykowy),
osoby ze skórą wrażliwą lub naczynkową, osoby mające problemy z krążeniem.

Oceny

Napisz opinię

Termogel z kofeiną skuteczne odchudzanie BingoSpa

Termogel z kofeiną skuteczne odchudzanie BingoSpa

Thermogel z kofeiną 

  • Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

  • Usuwa toksyny z organizmu.

  • Zwalcza cellulit.

Napisz opinię

Produkty powiązane