Koncentrat cynamon, kofeina i papryka Zobacz większe

Koncentrat cynamon, kofeina i papryka BingoSpa

Nowy

Koncentrat z cynamonem, kofeiną i papryką na cellulit 

  • W krótkim czasie znacznie redukuje cellulit.

  • Ujędrnia i nawilża skórę.

  • Widoczna poprawa po 2-3 zabiegach.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

BingoSpa Koncentrat cynamonowo kofeinowy z papryką
Saszetka waga 10 g.

Koncentrat cynamonowo kofeinowy z papryką BingoSpa to najsliniejszy preparat do zwalczania cellulitu. Skoncentrowany o bardzo silnym działaniu, do zabiegów “body wrapping”. Zawiera maksymalną ilość aromatu paprykowego, olejków: cynamonowego, goździkowego i pomarańczowego oraz kofeiny, które są najskuteczniejszymi, aktywnymi substancjami redukującymi podskórną tkankę tłuszczową będącą główną przyczyną powstawania cellulitu.
Koncentrat BingoSpa szczególnie polecany jest jako kuracja wspomagająca odchudzanie, zmniejszająca widoczność cellulitu lub sytuacjach silnie wpływających na pogorszenie stanu skóry - zmęczenie, stres, niewłaściwa dieta.
Polecany osobom z nadwagą i osobom po intensywnym odchudzaniu, u których skóra jest mało elastyczna, przesuszona, ze skłonnością do wiotczenia. Potwierdzone badaniami, widoczne efekty działania już po 2-3 zabiegach.
Seria zabiegów z udziałem badanego preparatu wyraźnie wyrównywała koloryt skóry, poprawiła jej ogólny wygląd. Skóra była zdecydowanie lepiej nawilżona, wyraźnie wygładzona, odpowiednio napięta. zakończeniu badań skóra wszystkich probantek była w lepszej kondycji, a przez to widoczność tzw.„pomarańczowej skórki” zdecydowanie mniejsza. Poprawa napięcia i elastyczności skóry uda powodowała, iż wydawały się one smuklejsze.

Sposób użycia:

Przed rozpoczęciem zabiegu, należy wykonać testuczuleniowy. Odrobinę preparatu wmasuj w skórę na przedramieniu i pozostaw do następnego dnia. Sprawdź reakcję skóry - lekkie zaczerwienie jest objawem normalnym. Jeśli zaczerwienie nie zniknie po 24 h - preparatu nie należy stosować.

Pierwszy zabieg: nałóż cienką warstwę preparatu na wybraną część ciała, owiń folią. Po 5 min. zdejmij folię, zmyj pozostały preparat .
Drugi zabieg: nałóż cienką warstwę preparatu na skórę w miejscach odkładania się tkanki tłuszczowej: uda, pośladki, brzuch, biodra; owiń ciało folią. Obserwując reakcję skóry możesz wydłużyć czas owinięcia folią do 15 min.
Kolejne zabiegi wykonuj w cyklach po 5 zabiegów, każdy zabieg co 4-5 dni. Stopniowo wydłużaj czas trwania zabiegu do 30, 35, 40 min. Możesz indywidualnie zwiększać ilość aplikowanego preparatu. W przerwach między cyklami stosuj krem na cellulit.

Bardzo ważne jest stopniowe zwiększanie ilości preparatu BingoSpa, zaczynając od bardzo małej ilości. Nie stosować preparatu na rozgrzaną, zaczerwienioną skórę na przykład po kąpieli w wannie lub pod prysznicem, po kąpielach słonecznych. Uczucie pieczenia, ciepła oraz zaczerwienienie skóry jest normalnym objawem towarzyszącym zabiegom tego typu, zanikającym po 1-2 godzinach. Jeżeli uczucie pieczenia stanie się zbyt intensywne, należy przerwać zabieg, zmyć preparat zimną wodą i zastosować zimne okłady.

Oceny

Napisz opinię

Koncentrat cynamon, kofeina i papryka BingoSpa

Koncentrat cynamon, kofeina i papryka BingoSpa

Koncentrat z cynamonem, kofeiną i papryką na cellulit 

  • W krótkim czasie znacznie redukuje cellulit.

  • Ujędrnia i nawilża skórę.

  • Widoczna poprawa po 2-3 zabiegach.

Napisz opinię