Naturalne mydło cukierkowe Plantlife

Nowy

Naturalne mydło miętowo landrynkowe 

To słodka kąpiel i ekscytujący zapach mięty i słodkich cukierków.

                  

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Aromatherapy Herbal Soap - Candy Cane
made with Pure Essential Oils
100 % naturalne mydło cukierkowe
Waga 127 g.

Twoje wewnętrzne dziecko podekscytuje się na samą myśl o intrygująco słodkiej kąpieli i ekscytującym zapachem mięty i słodkich landrynek. Mydło Plantlife wykonane jest z czystego olejku mięty pieprzowej, który pozostawia na skórze uczucie odświeżenia i pobudzenia. Mydło jest delikatne i nawilżające. Odpowiednie do każdego rodzaju cery. Najlepiej nadaje się do cery tłustej i normalnej.

Mydła ziołowe Plantlife przeznaczone do kąpieli - aromaterapii. Produkowane są w staroświecki sposób, z dużą ilością miłości! Nie są one wykonane maszynowo, ale starannie wykonane ręcznie w małych partiach metodą "na zimno". Metoda ta zapewnia, że ​​wszystkie właściwości lecznicze każdego składnika są zatrzymywane. Wysokiej jakości, naturalne składniki wykorzystywane w produktach Plantlife, są zdrowe nie tylko dla wszystkich rodzajów skóry, ale również dla środowiska naturalnego. W mydłach Plantlife nie ma żadnych sztucznych składników, takich jak oleje zapachowe i barwniki, dzięki czemu mydła Plantlife są doskonałe dla tych, którzy wykazują nadwrażliwości na chemiczne składniki i dla wszystkich którzy cierpią z powodu chorób skóry.

Skład:

Aqua (Water), Saponified Olea Europaea (Olive) Oil, Saponified Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Saponified Elaeis Guineensis (Palm) Kernel Oil, Saponified Glycine Soja (Soybean) Oil, Proprietary Blend of 100% Pure Essential Oils and Organic Herbs.

Oceny

Napisz opinię

Naturalne mydło cukierkowe Plantlife

Naturalne mydło cukierkowe Plantlife

Naturalne mydło miętowo landrynkowe 

To słodka kąpiel i ekscytujący zapach mięty i słodkich cukierków.

                  

Napisz opinię

Produkty powiązane