Biszolin żel z Biszofitem - NAMI Zobacz większe

Biszolin żel z Biszofitem - NAMI

Nowy

Żel z Biszofitem 

Do masażu dla sportówców oraz rekonwalescentów.

     

Więcej szczegółów

38,50 zł

Więcej informacji

NAMI 
Balsam mineralny Biszolin
Żel z Biszofitem
Dla aktywnych dbających o zdrowie
Waga 190 g

Biszofit jest naturalnym koncentratem wszystkich mikroelementów rozpuszczonych wskutek wyparowania ekologicznie czystej wody praoceanu. Warstwy biszofitu całkowicie pokryte minerałami osadowymi obecnie zalegają na głębokości 1100-1700 m od powierzchni ziemi. Wydobywa się je szybami wiertniczymi za pomocą rozcieńczenia wodą. Sól biszofitu, w przeciwieństwie do soli Morza Martwego otrzymywanej z solanki jezior powierzchniowych, jest absolutnie ekologicznie czysta, ponieważ onie jest narażona na działanie środowiska zewnętrznego.

Balsam mineralny Biszolin otrzymywany jest z naturalnego koncentratu balneologicznego biszofitu. Zawiera solankę bromowo-chlorkowo-magnezową o mineralizacji 400-500g/l z ponad 30 makro i mikroelementami. Głównym składnikiem Biszofitu jest chlorek magnezu, poza nim jest jeszcze ok. 70 pierwiastków w tym:potas, sód, brom, bor, wapń, krzem, molibden, srebro, cynk, miedź, siarkę, żelazo... Biszolin stosuje się do masażu: rozluźnia mięśnie, poprawia funkcjonowanie układu nerwowego. Pomaga przy żylakach. Wspomaga leczenie chorób układu nerwowego, chorób pourazowych i chorób układu naczyniowego. Możne być stosowany także jako kosmetyk. Pielęgnuje skórę skłonną do powstawania pajączków, żylaków. Eliminuje rozstępy.. Wygładza i ujędrnia skórę. Dostarcza skórze niezbędnych minerałów. Zaletą biszofitu jest wysoka przyswajalność, wynosi ona około 100%. Po posmarowaniu skóry biszofitem, zaczyna się on wchłaniać i następnie przenika do naczyń włosowatych.

Składniki aktywne:

  • Magnez aktywuje proces kostnienia, pobudza enzymy, które uczestniczą w budowie kości, stymuluje komórki kościotwórcze. Poprawia gęstość tkanki kostnej, wspomaga regulację poziomu wapnia w kościach, zapobiega niefizjologicznemu odkładaniu się wapnia w tkankach miękkich.
  • Bor otacza ochroną cały nasz szkielet regulując poziom wapnia. Przyśpiesza ustępowanie obrzęków i stanów zapalnych mięśni, stawów i kości. Z powodzeniem stosowany w leczeniu osteoporozy, złamań, zapaleniu stawów i kości, reumatoidalnym zapaleniu stawów.
  • Krzem ma znaczący wpływ na cały układ kostno-mięśniowy, budowę kości, chrząstek, niezbędny w walce z cellulitem. Zapobiega tworzeniu się żylaków, zwyrodnieniu stawów i kości.
  • Siarka eliminuje stany zapalne, wspomaga rekonstruowanie tkanki łącznej, łagodzi ból mięśni oraz ułatwia ich odnowę.
  • Wapń jest podstawowym materiałem budulcowym kości, odgrywa kluczową rolę w rozwoju układu kostnego i zapobiega zanikowi tkanki kostnej. Od zawartości wapnia w tkance kostnej zależy m. in. podatność kości na złamania oraz osteoporozę.

Sposób użycia:

Żel należy wcierać cienką warstwą ok. 3 min aż do całkowitego wchłonięcia. Zaleca się stosowanie BISZOLINU 2-3 razy dziennie w ciągu 14 dni, po 10 dniach powtórzyć.                     Przeciwwskazania: Nie stosować przy uszkodzeniach skóry i w chorobach związanych z zaburzeniami odporności. W przeciwieństwie do leków przeciwbólowych, biszolin nie ma działań niepożądanych i nie wpływa niekorzystnie na pracę wątroby.  Produkt przebadany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach.

Skład /INCI:

Magnesium Chloride (Biszofit), Microcrystalline Cellulose, Glycerin, Aqua.

Oceny

Napisz opinię

Biszolin żel z Biszofitem - NAMI

Biszolin żel z Biszofitem - NAMI

Żel z Biszofitem 

Do masażu dla sportówców oraz rekonwalescentów.

     

Napisz opinię

Produkty powiązane