Maska do włosów spirulina i keratyna Zobacz większe

Maska do włosów spirulina i keratyna BingoSpa

Nowy

Maska do włosów cienkich 

Poprawia wygląd i kondycję włosów, stają sie podatne na układanie.

Więcej szczegółów

12,00 zł

Więcej informacji

BingoSpa Hair Mask
Spirulina & Keratin
Maska do włosów
Spirulina i keratyna
Odżywka do włosów cienkich i łamliwych
Waga 500 g.

Spirulina to morski wodorost o bogactwie składników odżywczych regeneruje włókna włosów, zapobiega ich łamaniu i rozdwajaniu końcówek, dodaje im objętości i sprężystości, hamuje wypadanie włosów.

Maska BingoSpa z keratyną i spiruliną przeznaczona do pielęgnacji włosów cienkich i łamliwych. Keratyna jest głównym budulcem łodygi włosa, odpowiedzialnym za właściwości fizykochemiczne włosów a także ich wygląd, kondycję i jakość. Najważniejsza strukturalna część łodygi włosa, czyli kora jest zbudowana ze skręconych włókienek keratyny związanych ze sobą poprzecznymi wiązaniami dwusiarczkowymi. Keratyna wchodzi również w skład zewnętrznej osłony włosa, której stan odpowiedzialny jest za połysk, gładkość i wrażliwość włosów na działanie różnych szkodliwych czynników zewnętrznych. Keratyna posiada skład aminokwasów podobny do ludzkiego włosa, dzięki temu wykazuje wysokie powinowactwo do keratynowych struktur włosa i jest cenną substancją aktywną o działaniu kondycjonującym i regenerującym.
Przewaga hydrolizatu keratyny nad innymi związkami o podobnym działaniu polega na jego zdolności do wnikania w głąb i trwałego wiązania się z łańcuchami keratynowymi włosa, dzięki czemu poprawia się ich wygląd i właściwości: wytrzymałość mechaniczna, sztywność, podatność na skręcanie i układanie.

Sposób użycia:

Maskę dokładnie rozprowadzić na całej długości włosów oraz wmasować w skórę głowy,
pozostawić na 5-10 min., a następnie dokładnie spłukać.

Oceny

Napisz opinię

Maska do włosów spirulina i keratyna BingoSpa

Maska do włosów spirulina i keratyna BingoSpa

Maska do włosów cienkich 

Poprawia wygląd i kondycję włosów, stają sie podatne na układanie.

Napisz opinię

Produkty powiązane