Wszystkie wpisy

włosy jak z reklamy...

włosy jak z reklamy...

Gładkie i lśniące włosy są ozdobą każdej kobiety, każdego mężczyzny. Zdrowe, gładkie, przyjemne w dotyku. Włosy jak z reklam to marzenie - które w łatwy sposób może się spełnić. Wystarczy zmienić kilka nawyków. Przyjrzeć się kosmetykom których używamy - może zamienić je na inne... warto zainwestować w kosmetyki nabłyszczające ( nie tak drogie, jak się tego spodziewamy ), jak również zapewnić włosom odpowiednią pielęgnację. Przemyślana fryzura i umiejętnie dobrany kolor dopełni ich piękny wygląd.

Oto kilka rad jak pomóc swoim włosom:

  • Szampony z odżywką tak zwane 2 w 1 zamień na delikatne szampony. Unikaj w kosmetykach takich substancji jak: parabeny, SLS (Sodium Lauryl Sulfate), SLES (Sodium Laureth Sulfate), glikolu propylenowego.

  • Jeśli używasz środków do stylizacji włosów, które zawierają oblepiające włosy silikony, przyciągające cząsteczki zanieczyszczeń - staraj się wieczorem myć włosy delikatnym szamponem do codziennej pielęgnacji.

  • Systematycznie nawilżaj włosy. Używaj naturalnych olejków do włosów (bez parafiny i olei mineralnych) lub maseczek nawilżających włosy.

  • Delikatnie rozczesuj włosy. Szarpiąc włosy przy czesaniu uszkadzasz ich strukturę. Jeśli masz problem z rozczesywaniem, używaj odżywek ułatwiających rozczesywanie włosów. Używaj grzebienia z szeroko rozstawionymi zębami.

  • Używaj szczotki z naturalnego włosia, lub drewnianych grzebieni. Szczotka z włosia zazwyczaj ma gęsto osadzone włoski. Dzięki czemu mechanicznie domyka łuski włosa.

  • Nie przesadzaj z ilością kosmetyków, nadmiar kosmetyków obkleja włosy, przez co włosy wyglądają nienaturalnie i niezbyt estetycznie. Używaj kosmetyków odpowiednich dla Twojego rodzaju włosów lub przeznaczonych do walki z problemami, z jakimi się borykasz. W ten sposób dostarczysz Twoim włosom dokładnie takich składników odżywczych, jakich potrzebują.

  • Uważaj przy chemicznej koloryzacji. Zamień tradycyjne farby fryzjerskie na ziołowe henny naturalne. Koloryzacja ingeruje w strukturę włosa, choć wizualnie jest dla niego korzystna. Na włosach naturalnych widzimy mieszankę odcieni, gdyż pigment jest w nich rozłożony nierównomiernie. Włos farbowany pokryty jest jednym kolorem z większą ilością melaniny, więc odbija światło z jeszcze większą siłą. Dlatego też włosy farbowane (zwłaszcza na ciemne kolory) zawsze wydają się bardziej lśniące niż naturalne.

Proste? Proste...zmień nawyki a za kilka tygodni...przestaniesz zachwycać się włosami kobiet z reklam...zachwyci Cię własne odbicie w lustrze...

45Komentarze

Pomoc techniczna telewizji cyfrowej

    Sty. 03, 2023       0 Comments

Zapraszamy mieszkańców Warszawy oraz województwa mazowieckiego do skorzystania z profesjonalnego montażu i ustawienia ANTENY satelitarnej telewizji Polsat Box oraz Canal+

USTAWIENIE ANTENY SATELITARNEJ

Serwisy streamingowe w internecie powoli tracą na popularności a cyfrowa telewizja zyskuje na popularności, największą różnicą jest konieczność montażu i ustawienia anteny satelitarnej na balkonie lub na dachu naszego domu. Zyskujemy dostęp do kilkuset programów telewizyjnych z kraju i całego świata, stajemy się niezależni od łącza internetowego i jego szybkości. Możemy zamontować małą antenę satelitarną na kamperze i zabierać ze sobą dekoder na urlop. Profesjonalni monterzy instalują zestawy satelitarne na terenie całego województwa mazowieckiego: Warszawa, Piastów, Podkowa Leśna, Błonie, Mińsk Mazowiecki, Konstancin, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Wołomin, Zielonka, Marki, Pruszków, Legionowo, Babice, Ożarów Mazowiecki, Raszyn, Sulejówek, Otwock, Sochaczew

Ilość głosów: 160 | Ocena: 4.8