Wszystkie wpisy

Śpieszmy się kochać...

Śpieszmy się kochać...

Ksiądz Jan Twardowski napisał... śpieszmy się kochać ludzi...
w zadumie, rozmyślając o tych co odeszli... obserwując tych co zostali...
przyszło mi przez myśl...

Śpieszmy się kochać siebie tak szybko odchodzimy
W zabieganiu, w pogoni... a tu życie ucieka nam przed oczami...
A przeciez jesteśmy ważni:

Zacznij prawidłowo oddychać.
Bądź wdzięczny.
Pozwól swojej historii odejść w przeszłość.
Wybacz sobie popełnione błędy.
Nie osądzaj, siebie ani innych.
Oczekuj wszystkiego co najlepsze.
Zadbaj o swoje ciało, umysł i duszę.
Pielęgnuj dobre relacje.
Wybacz wszystkim, którzy kiedykolwiek cie zranili.
Traktuj siebie, tak jak chciałbyś być traktowany przez innych.

Śpieszmy się

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
zostaną po nich buty i telefon głuchy
tylko co nieważne jak krowa się wlecze
najważniejsze tak prędkie że nagle się staje
potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
kiedy myślimy o kimś zostając bez niego

Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna
zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście
przychodzi jednocześnie jak patos i humor
jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej
tak szybko stąd odchodzą jak drozd milkną w lipcu
jak dzwięk troche niezgrabny lub jak suchy ukłon
żeby widziec naprawde zamykają oczy
chociaż większym ryzykiem rodzić się niż umrzec
kochamy wciąż za mało i stale za późno

Nie pisz o tym zbyt często lecz pisz raz na zawsze
a bedziesz tak jak delfin łagodny i mocny

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
i nigdy nie wiadomo mówiac o miłosci
czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą


ks. Jan Twardowski

74Komentarze

Pomoc techniczna telewizji cyfrowej

    Sty. 03, 2023       0 Comments

Zapraszamy mieszkańców Warszawy oraz województwa mazowieckiego do skorzystania z profesjonalnego montażu i ustawienia ANTENY satelitarnej telewizji Polsat Box oraz Canal+

USTAWIENIE ANTENY SATELITARNEJ

Serwisy streamingowe w internecie powoli tracą na popularności a cyfrowa telewizja zyskuje na popularności, największą różnicą jest konieczność montażu i ustawienia anteny satelitarnej na balkonie lub na dachu naszego domu. Zyskujemy dostęp do kilkuset programów telewizyjnych z kraju i całego świata, stajemy się niezależni od łącza internetowego i jego szybkości. Możemy zamontować małą antenę satelitarną na kamperze i zabierać ze sobą dekoder na urlop. Profesjonalni monterzy instalują zestawy satelitarne na terenie całego województwa mazowieckiego: Warszawa, Piastów, Podkowa Leśna, Błonie, Mińsk Mazowiecki, Konstancin, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Wołomin, Zielonka, Marki, Pruszków, Legionowo, Babice, Ożarów Mazowiecki, Raszyn, Sulejówek, Otwock, Sochaczew

Ilość głosów: 160 | Ocena: 4.8

Montaż anteny telewizji cyfrowej w Warszawie


Warszawa to duże miasto w centrum, którego przeważa zabudowa wielorodzinna, ale już na obrzeżach spotkamy już głownie domy jednorodzinne i czasami niewielki bloczek mieszkalny. Osiedla mieszkaniowe są okablowane przez operatorów telekomunikacyjnych i dzięki temu bardzo łatwo skorzystać z telewizji oraz internetu światłowodowego, w domach jednorodzinnych sytuacja bywa bardziej skomplikowana, mieszkańcy najczęściej korzystają z internetu mobilnego 4G/5G oraz anten cyfrowej telewizji naziemnej i satelitarnej. Mniej wymagający klienci co do oferty programowej wybierają zwykłą antenę szerokopasmową, dwadzieścia bezpłatnych kanałów zapewnia dostęp do informacji (TVP Info, Wydarzenia 24), rozrywki (TVP Kobieta, Eska TV, TVP Rozrywka), stacji ogólnokrajowych (TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4, TV6), sportu (TVP Sport) oraz programów dziecięcych (TVP ABC)

Ktoś kto chce mieć kanały tematyczne, sportowe, filmowe i zagraniczne zamawia montaż anteny satelitarnej z dekoderem Polsat lub Canal+, płacąc już 19,99 zł miesięcznie otrzymujemy najtańszy pakiet telewizyjny, za około 50 zł miesięcznie będziemy oglądąć HBO lub Canal+ Premium, w pakietach powyżej 100 zł najdziemy również Cinemax, Polsat Sport Premium, Eleven Sport i ponad 100 kanałów naukowych, serialowych, rozrywkowych itd.

Dostawę i montaż takiej anteny możemy zlecić w warszawskim serwisie telewizji cyfrowej cyfra.tv którego instalatorzy współpracują z salonami firmowymi Canal+ i Polsat Box. Umowę o abonament podpiszemy dopiero jak monter wszystko zamontuje i sporządzi poprawność odbioru wszystkich kanałów, jeśli zdecydujemy się również na antenę naziemnej telewizji cyfrowej, ekipa monterska może nam zainstalować taki zestaw, pamiętajmy o tym aby ustalić wszystkie szczegóły podczas rozmowy telefonicznej przed ich przyjazdem. Gdy chcemy podłączyć pod antenę satelitarną więcej niż jeden telewizor, zamówmy usługę "multiroom", polega ona na wynajmie kilku dekoderów do podpisanej umowy za niewielką opłatą miesięczną. System anteny satelitarnej musi zostać również zmodyfikowany o konwerter Quas, Octo lub Unicable SCR 24 User Bands.